ICF certified
9001:2008
Bilinçaltı Kodlama Uzmanı
Türkiye'de #1
Randevu almak için tıklayın

Bireysel seanslar

Yaşam boyu devam eden gelişim süreci, yönetilebildiğinde, insanı hedeflerine ulaştıran, bununla da kalmayıp yaşamdan keyif almasını sağlayan, mutluluğu sadece kendisine değil çevresine de yayan bir gerçek yaratıyor. Bireysel koçluk bu süreçteki en önemli rehber size özel  hizmet  veren bir madenci ışığı. Siz yürüdükçe görüş alanınızda ne varsa size gösterir ve yönünüzü tayin edersiniz. Yapacağınız sadece yürümek, önünüzdeki engeleri, bu engelleri nasıl aşacağınızı,yaşamın fırsatlarını, sizi hayata bağlayacak değerleri ve bu değerleri nasıl yaşama taşıyacağınızı bireysel koçluk ile almak yakalamak mümkün. 20 yıllık tecrübesiyle bu yolçulukta size rehber olacak ICF onaylı yaşam koçu ve NLP uzmanı Rosa Log yardımcı olacaktır. 

Yaşam Koçluğu ve Birebir Seanslar

Olmak istediğiniz yerde misiniz? ‘Aslında’ ve ‘keşke’ diye başlayan cümleler devamlı zihninizde mi? Sonuca odaklanmak zor mu? Hızlı eyleme geçmek için önündeki engeller gözünüzü mü korkutuyor? Yol haritanız fazla mı karışık? Aradığınız soruların cevabını Yaşam Koçluğu seanslarında bulacaksınız.

Bizim farkımız – her insana özel seans paketi geliştiryoruz çünkü her insan özeldir.

Kariyer Koçluğu

İşinizdeki heyecanı mı kaybettiniz? Ya da değiştirmek istediğiniz ne? İşiniz sizi mutlu ediyor mu? Sabah işe gidiyor olmak size zevk veriyor mu? Kariyeriniz üzerinde düşünüyor musunuz? Kişisel kaynaklarınızı tam olarak kullanıyor musunuz? Hedeflediğiniz nokta için planlar yapıyor musunuz? Beş yıl sonra olmak istediğiniz noktaya ulaşacağınıza inanıyor musunuz? Bunlar ve benzeri sorulara cevap ararken kendinizi buluyorsanız bir kariyer koçu ile çalışabilirsiniz

Kariyerinde değişiklik yapmak ya da bulunduğu yerde performansını artırmak isteyen kişilerin, kendilerini kariyerlerinde nasıl ifade edecekleri veya nasıl yol almak istedikleri konusunda yardımcı olur. Kısacası “Şu anda nerdeyim” ve “Nerede olmak istiyorum” sorularına cevap ararken, kişinin kariyerinde kendisine 360 derece bakmasını sağlar.

Ruh Detoxu

Ruhunuzu ve bedenimizi benzersiz yöntemlerle keşfetmek ister misiniz ?
Her insanın uzmana söyleyemeceği içsel korkuları ve endişeleri vardır.

Pratik ve kolay tekniklerle bilinçaltı dilini öğrenip muazzam bedenimizin potansiyelini kullanmasını öğreneceksiniz, doğru telkin vermeyi başarabilmek ve çoğu problemlerini gelecekte kendi-kendine çözme becerisini alışkanlık edinmek bu program sayesinde mümkün.

Enerji ve Trans uygulamaları

Hayatın yoğun temposundan yoruldunuz mu? İç sesinizi dinleyip rahatlamak ister misiniz?
Size özel rahatlama seansları ve meditasyon uygulamaları sayesinde zihninizi resetlemiş olursunuz.

Hemen Randevu Almak için

Яндекс.Метрика