ICF certified
9001:2008
Bilinçaltı Kodlama Uzmanı
Türkiye'de #1
Randevu almak için tıklayın

ROSA LOG

Brainatelier Coaching Kurucusu

Kısa bir yaşam öyküsü

Rusya’nın en soğuk şehirlerden birinde doğdum , Habarovsk. 1982 yılında liseyi bitirip mühendis olacağım düşüncesi ile üniversiteye girdim. Bu bölümde iki yıl okuduktan sonra bana  göre olmadığını anladım ve pedagoji bölümüne transfer olup eğitimime devam ettim.  1985 yılında mezun olup yine aynı üniversitede Rus Dili ve Edebiyatı okuyup, 1992 yılında  mezun oldum. Mezuniyet sonrasında çocukların okul öncesi eğitiminde yoğunlaşarak çalışmalarımı ilerlettim ve bu alanda  kendimi geliştirmek için Moskova MGU üniversitesinde Çocuk ve yetişkin psikolojisi üzerinde yüksek lisans yaptım. Böylece çocuk psikolojisi ile ilgili daha derin bilgilere sahip oldum. Okul öncesi ve okul sonrası olan süreç boyunca tüm çocuklara özel program hazırlayarak çalışıyordum, şimdi de eski bilgilerime yeni metotlar ekleyerek   çocuklara ve yetişkinlere yönelik çalışmalarımı devam ettiriyorum. 

Birebir seanslarımı Bahçeşehir’deki ofisimdeki yapmaktayım. Skype üzerinden de çalışabilmemiz mümkün.

 

Eğitim

2013
ECP Institute Germany - Hypnosis and Psychic Regulation
2010-2011
Gennady Goncharov - School of Hypnosis - Moscow
1990
Moscow MGU - Yüksek Lisans - Çocuk ve Yetişkin Psikolojisi
1987
Saratov Devlet Üniversitesi - Pedagoji ve Filoloji

Kariyer

2010'den itibaren
BRAINATELIER COACHING

Rusya’da edindiğim tüm tecrübelerim ardından, Türkiye’ye yerleştikten sonra Istanbul’da açtığım ofis’te Hipnoterapist ve Motivasyon Koçu olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim. Bu konularda hem bireysel hem kurumsal seminer ve eğitim düzenliyorum.

1999 - 2002
AİLE DANIŞMANLIĞI

Moskova’da Stres Yönetimi Uzmanı pozisyonda devlet organizasyonlarında komite üyesi olarak görev aldım. Birçok etkinlik düzenleyerek özellikle yetim çocukların rehabilitasyonu hususunda çeşitli kurumlardan destek sağladım. 

1997 - 1999
PEDAGOG

Rusya’da Saratov şehrindeki çeşitli devlet okullarında Pedagog olarak görev yaptım. 

‘Benim Adım Menopoz’ 

Kitabımı elinize alıp inceliyorsanız muhtemelen ismi dikkatinizi çekmiştir.
Hepimizin olduğu gibi siz de çeşitli zorluklarla karşılaşmış, belki de artık kendinizi yorgun hissediyor ve bir takım şeyleri değiştirebilecek güce sahip olmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Fakat inanın ki çok yanılıyorsunuz! Çünkü ben hayatımı değiştirip hayal ettiğim mutluluğa kavuşabildim ve bunu her kadın her yaşta yapabilecek durumda!

Benim kitabım hem menopoz gibi zor bir dönemi kolay ve sorunsuz atlatmayı hem de üstün başarılı bir kadın olmayı, sevdiğiniz erkeğin kalbini kazanıp size sadık kalmasını sağlamayı öğretir. İçinizde barındırdığınız nitelik ve yeteneklerinizi, kişisel ve zihinsel potansiyelinizi keşfedip geliştirmeniz için pratik öneri ve uygulamaları içerir. Kendi elinizle ailenizin içinde cennet yaratmayı ve çocuğunuzu dahi yetiştirmek için neleri yapmanız gerektiğini bu kitaptan öğrenebilirsiniz.

Benimle irtibara geçin

Telefon: 0531 378 42 97
Email : info@brainatelier.com
Яндекс.Метрика