ICF certified
9001:2008
Bilinçaltı Kodlama Uzmanı
Türkiye'de #1
Randevu almak için tıklayın

Neden Brainatelier Coaching?

Sadece Brainatelier’de çocukların zihin ve hafıza gelişimi için ‘nöronların aerobiği’ kullanılıyor. Tam bir ay sonra çocuklarınız kitapları sevmeye başlayacaklar, daha sakin ve dikkatli olacaklar, sınav korkusunu yenmeyi başaracaklar, vs. Tüm seanslar metafor ve masallar eşliğinde oyun şeklinde organize ediyoruz, böylece çocuklarınız kesinlikle sıkılmaz!

Eğer ki uzak oturuyorsanız veya gelmek için bir türlü vakit bulamıyorsanız, rahat koltuğunuzdan kalkmadan bizimle skype’tan seanslarımıza katılabilirsiniz! 21. Yüzyılda zaman insanlar için büyük bir problem olmaya başladı, insanlar bir yere gitmeden bir şey yapmadan her şeye sahip olmak istiyorlar insanlar, inanın – sizin rahatınızı düşünerek sizin için birçok yöntem geliştirdik!

Eğitimlerimizi ve seminerlerimiz hem Rusça hem Türkçe yapılmaktadır, eğitim sonunda herkese katılım sertifikası verilmektedir. Bir ilk olarak neredeyse tüm eğitimlerimize hem yetişkinler hem çocuklar birlikte katılabilirler, bu şekilde herkes için daha faydalı olacaktır. Sizi rahatsız eden acılardan kurtulup, nlp teknikleri öğrenip, cam üzerinde yürümeyi öğrenebilirsiniz mesela :) 

Misyonumuz

Brainatelier Coaching olarak sizin mevcut kapasitenizi fark etmeniz, kendi vizyonunuzu oluşturmanız, sizi sınırlayan durum ve koşulları değiştirmek üzere harekete geçerek sahip olduğunuz öz değerleri kullanmanız; tüm bunların sonucunda da yaşamınızın lideri olmanız amacını taşıyoruz. Çalışmalarımız sonucunda bilinçaltınıza yaptığımız yolculuklarla elde ettiğimiz size özel ”Farklılıklarınızı” NLP tekniklerini de kullanarak ”Farkındalıklarınız” haline getiriyor ve hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Koçluk hizmeti kimler almalıdır?

 • Daha lüks ve daha rahat bir yaşam sürmek isteyenler
 • Kariyerlerinden daha fazlasını isteyen profesyoneller
 • İlişkilerini geliştirmek isteyen yetişkinler
 • İş ve sosyal yaşamını dengelemek isteyen kişiler
 • Motivasyonunu arttırmak isteyen kişiler

Koçluğun faydaları nelerdir?

 • Kişiyi sıkışmış ve ne yapacağını bilmediği durumlardan kurtarıp isteklerine ulaşacak duruma gelmesine yardımcı olur.
 • Yaşamında neyin önemli olduğunu sağlayan araçlar sunar.
 • Bireylerin uzun vadeli geliştirici çözümlere odaklanmasını sağlar.
 • Bireylerin ve kurumların gelişim odaklı düşünmelerini sağlar.

Nasıl çalışabiliriz?

Koçluk hizmeti almak ya da koçluk hakkında bilgi almak üzere benimle irtibata geçmenizi halinde, İstanbul’da yaşıyor iseniz yüz yüze, İstanbul dışında iseniz SKYPE veya telefon ile ‘durum değerlendirme’ konuşmasını yaparız.

Bu konuşmanın temel amaçları:

 • Koçluğun size nasıl hizmet edeceğini anlamak, bu çerçevede;
 • Koçluğa getireceğiniz konunuzun, hedefinizin ne olduğunu,
 • Bu hedef doğrultusunda yürüyeceğimiz yolu, koçluk sürecini, koçluk ilişkisini ne şekilde oluşturacağımızı,
 • Hedefinize bağlı olarak koçluk sürecinin süresini,
 • Görüşmelerin ne şekilde ve ne sıklıkta yapılacağını,
 • Karşılıklı sorumluluklarımızı, netleştirmek, aslında özetle, birlikte çalışmaya karar vermemiz halinde ilişkinin sözleşmesini oluşturmaktır.

Tanışma görüşmesi sırasında ya da sonrasında, benimle birlikte çalışmaya karar vermeniz halinde, sizinle beraber oluşturduğumuz takvim çerçevesinde düzenli görüşmelere başlarız.

Tecrübelerime dayanarak etkili bir koçluk ilişkisinin, hedefiniz ve sizin ayıracağınız zamana bağlı olmakla birlikte, ortalama 3-6 ay (yaklaşık 10-12 görüşme) sürdüğünü söyleyebilirim.

Konsantrasyonu en üst düzeyde tutabilmek, hedefe, hedefe yönelik uygulamalara ve eylemlere odaklanabilmek açısından haftada 1 veya 2 haftada 1 kez görüşmenin etkin bir sonuç için uygun olduğunu düşünüyorum. 2 haftayı geçen aralıklarla yapılan görüşmeler, danışanın sürece odaklanmasını zayıflatarak koçluk sürecini olumsuz etkileyebilmektedir.

İstanbul’da yaşayan danışmanlarımla görüşmeleri yüz yüze, İstanbul dışında yaşayan danışmanlarımla görüşmeleri telefonla veya Skype ile yapıyorum. Bununla birlikte, İstanbul’da olmanıza karşın telefon ve ya Skype ile görüşmeyi de tercih edebilirsiniz. Yüz yüze ve ya telefon/Skype ile yapılan görüşmelerin her ikisi de koçluk açısından aynı etkiye sahiptir.

Yüz yüze görüşmeleri Bahçeşehir’de bulunan ofisimde yapmaktayım.

Яндекс.Метрика