ICF certified
9001:2008
Bilinçaltı Kodlama Uzmanı
Türkiye'de #1
Randevu almak için tıklayın

Danışan yorumları

İnsanlara hayır diyememe problemim yüzünden başvurdum. Problemimin bana zarar vermeye başladığını fark ettim çünkü bu problem benim panik atak geçirmeme neden oluyor. Ailesel bağlılığımız ve konuyla ilgili bana göstermiş olduğu alakadan ve araştırmalardan dolayı Rosa Hanım’a ulaştım. Kesinlikle beklentimin üzerini karşılandı. 1. Seans’la beraber kendimdeki değişikliği fark etmeye başladım. Terapi sürecinin sonunda kendime güvenimi kazandım ve başarılı olduğumu fark ettim. Terapiden sonra insanlarla olan ilişkilerim düzeldiğinden dolayı olumlu tepkiler aldım. Rosa Hanım’ı işini çok severek yapan ve kendini geliştirmek için sürekli araştırma yapan bir insan olarak tanımlayabilirim. Tabi ki başkalara da tavsiye ederim çünkü bende uygulanan terapinin faydalarını gördüğüm için başkalarına da yararı olmasını isterim.

Kübra Toksoy
İşletme sahibi

Rosa hanımla bir kaç yıl önce tanıştım ve onu tanıdığım bu kısa süre zarfında kendisinden bahsedildiğinde gözümün önüne hep gerçek bir atom karıca geliyor. İlk bakışta zarafet ve güzelliği ile dikkat çeken Gül hanım aynı zamanda çok enerjik, çalışkan ve zamanı doğru kullanmasını iyi bilen bir hanımefendi. Günümüzde İstanbul gibi metropollerde zaman su gibi akıp gidiyor ama Rosa hanım onu bile kendi lehine kullanacak kadar akıllı ve üstün yetenekleri olan bir fenomen. Rosa hanımın olağanüstü yeteneklerini yerinde görmek, ömür boyu kullanacağınız danışmanlık ve kişisel eğitim hizmetlerinden faydalanmak için bizzat tanışın. Ben kendisini tanıdığım için çok mutluyum ve hep birlikte yeni ufuklar açacağımıza yürekten inanıyorum

Kayahan Alakoç
THY Pilot

İçimdeki bir huzursuzlukla birlikte elim titremeye başladı. Doktora gittim herhangi bir sağlık problemimin olmadığını söyledi. Bu titremelerin devam etmesi sonucu ruhsal bir sorun olduğunu düşünüp Rosa Hanıma başvurdum. Ona bir aile dostumuzun vasıtasıyla ulaştım. Tüm beklentilerimi yüzde yüz karşıladı. Bir ay gibi kısa bir sürede bütün sıkıntılarımı atlattım. Daha ilk seanstan değişiklikler başladı ve 5. seans sonucunda ise artık eski halime döndüm. Sürecin sonunda benim bile bilmediğim huylarımın olduğunu ve bunların nasıl üstesinden geleceğimi öğrendim . Artık günlük yaşamımda buna göre davranmaya başladım.Bu yönteme inanmayanları dahi şaşırttım. Çevremdekiler bana bunun nasıl olduğunu sormaya başladı. Rosa Hanım bir sihirbaz değil fakat insan psikoloji üzerine pozitif anlamda çok önemli etkileri var. Siz daha derdinizi anlatmadan o birkaç dakika içerisinde gerek sizin davranışlarınızdan gerekse mimiklerinizden sorunu ortaya çıkarıyor. Herkese tavsiye ederim

Aykut Çeçen
Öğrenci

Sürekli huzursuzluk ve endişe duyuyordum,nefes alamıyordum, herkesten ve her şeyden uzaklaştım… Bahçeşehirdeki tanıdıklarım sayesinde ulaştım Rosa Hanım’a. Terapi beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. İlk seans sonunda kendinizde mutlaka değişimler göreceksiniz. Terapi sürecinin sonunda içsel dünyanın çok önemli olduğunu ve bunu ihmal ettiğimi fark ettim.Bedenimizin her istediğini yerine getirirken, ruhumuzu ve mental dünyamızı oldukça boş bırakıp terk etmişiz. Bu terapi sonunda daha çok sorgulayan ve içsel sese kulak veren biri oldum. Terapi sürecim sonunda çevremdeki herkes daha iyi biri olduğumu söylemeye başladı.Daha pozitif ,yardımsever ve iyilik yapmak için mücadele eden bir birey haline geldim. Rosa Hanım size iki adet kanat verebilir, bu kanatlarla isterseniz uçabilirsiniz ya da üzerine serpiştirdiği melek tozlarıyla kendinizi ne zaman güçsüz ve çaresiz hissetseniz,bir melek kanatlarına sahip olduğunuzu hatırlayabilirsiniz. Rosa Hanım güçlü olmayı, başarılı olmayı, cesaretli olmayı, iyi olmayı öğretir, bunu yalnızca söyleyip kenara çekilmez; bunlara nasıl ulaşacağınızı gösterir. Stratejilerinizi ve hedeflerinizi belirlemenize yardımcı olur, aslında çok konuşmaz, sadece içinizdeki gücün farkına varmanızı sağlar. Geçmişle sizi yüzleştirir, kaçmanıza engel olur, eski hikayelerin sonlarını değiştirmenize yardımcı olur, böylece geçmişi hatırladığınızda karnınız ağrımaz ve gülümsersiniz.

Begüm Tığlı
İhracat sorumlusu

Kendimde çok ciddi bir yeme bozukluğu olduğunu fark ettim. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle Rosa Hanım’a ulaştım. Terapi fazlasıyla beklentilerimi karşıladı dersem abartmış olmam çünkü başlangıçta tespit ettiğim sorunlarımdan daha fazlasına da sahip olduğumu Rosa Hn. keşfetti ve adeta beni yeniden yarattı. Dört seans sonunda kendimde gerçekten çok ilerleme fark ettim. Aslında içimde eskiden olan ama her nedense sonra kaybolduğunu sandığım özgüven bana geri geldi. Çevremdeki insanlar önce şaşırdılar sonra benim adıma mutlu oldular çünkü ben farkında olmadan sevenlerimi de üzmekteymişim. Eğer masallardaki sihirli değnek olsa işte tam olarak Rosa Hn. bana bu değnekle dokundu derdim.Başka insanlara tavsiye eder miyidm? Hem de şiddetle ederim. Hiç değilse onunla tanışma keyfini yaşayın.Hayatınıza nasıl bir renk katılacak görün derim.

Tuba Özer
Öğretim görevlisi

Kendimi umutsuzluğa kapılmış hissettim… Kızımın aracılığı ile Rosa Hanım’a başvurdum. Terapi kesinlikle tüm beklentilerimi karşıladı. Terapi sonucunda gücümü hissettim…Hayata bakış açımı değiştirmem gerektiğini anladım. Kelimelerle anlatılması zor ama özetle şunu diyebilirim ki kişisel hayranlığımın ötesinde RosaHn. sihirli değneği varmışçasına,kişiye en derinden dokunan masalımsı bir peri.Bir iyilik perisi. Kesinlikle başka insanlara tavsiye ederim.

Mine Tığlı
Ev Hanımı

Kitapla ilgili yorumlar

 • ‘Benim adım Menopoz’ adlı kitabı tam da doğru zamanda girdi hayatıma, yani kitabın konusu benim hayat dönemimle aynı ismi taşıyor. Bu kitap özellikle ev hanımlarına çok iyi gelebilir. Tüm hayatımızı bir tarafa koyup geri kalan zamanımızı çocuklara, eşimize ve evimize ayırdığımızda kendimizi kaybedebiliyoruz. Bu kitap kendimi bulmama yardımcı oldu. Yani tam bir yol gösteren oldu.

  Dilek Aslan Gül
  Ev Hanımı
 • Çok güzel bir kitap. Ben genelde tüm kitapları internetten indiririm ve e-reader’dan okurum ama bu sefer almak istedim. Bu kitapta hayatın bölümlerini okuyabilirsiniz, size ilham, cesaret ve değişik fikirler verebilir. Tabi ki en güzel kararı siz verirsiniz ama en azından okuduktan sonra bir şeyleri düşünmeye başlayacaksınız, değiştirmek veya değiştirmemek sizin elinizde.

  Elif Victoria
  spor eğitmeni
 • Kitabın yazma şekli çok dikkatimi çekti – çok samimi, sürükleyeci ve ilginç pratik bilgileri içeriyor. Belli ki yazar psikolojinin bir çok konu ile yakından ilgileniyordur, ama en çok tabi ruhsal zeka gelişimi üzerinde yoğunlaşmış kendisi.

  Yani kitabı çıkartmadan önce belli ki epey bir yol katletti.
  Kitabın içindeki bilgileri genç bir kız için de çok faydalı bence, hem özel hem profesyonel hayatta kolaylıkla uygulanabilir bilgilerdir. Orta yaş kadınlar için ise (özellikle bahsedilen sorunları yaşan kadınlar) için bu kitap tam bir pusula olabilir! Geçmişteki hatalarınızı düzeltmenize yardım eder, hayata yep yeni bir bakış açısı ile bakabileceksiniz!
  Yazara faydalı bilgiler ve yararlı uygulamalar için içten teşekkür etmek istiyorum!

  Derya S.
Яндекс.Метрика